YÜKLENİYOR...

Web Tasarım

Günümüzde Web siteleri  için mobil uyumluluk çok önem arz etmekle birlikte kullanıcı en iyi hizmet vermek için görsellik bakımından kaliteli ve zarif görüntüler ile ziyaretçilere sunulmalıdır. Sayfa açılması ve sayfanın yükleme bakımında hızlı olması ve arama motorların daha olumlu puanlar alması için görsellerin en iyi şekilde sıkıştırılmış olması çok önemlidir. Site içinde yer alacak hatalı kodlar düzenlenmeli önbeleklenme yapılmadır. Doğru Hosting seçimi çok önemlidir.. Web tasarımlarında hazır kullanılan temalar içinde gelen resimlerin silinmemesi gereklidir.

Arama motorlarının web sitelerin en üst sıra taşıması ve ziyaretçiler sayfaları hızlı  görüntülemek için siteye yüklenecek görseller sıkıştırdıktan sonra siteye eklenir. Mobil uyumluluğuna en çok önem verilir. Web site arama motorları için değil kullanıcılar için hazırlanır sitenin tamamı organik olması çok önemlidir. Doğru anahtar kelime ve doğru strateji ile SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları yapılır. Marka bilinci en iyi şekilde ziyaretçiye aşılanır. En son SEM (Arama Motoru Reklamcılığı) çalışmaları firma tercihlerine göre uygulanır.

Bunlarda uygulanır;

  • Sosyal medya backlink bağlantısı
  • Sosyal medya bağlantıları
  • Blog yazıları ile siteyi güçlendirilir (İsteğe bağlı)
  • Adobe Photoshop, Illustrator ile görseller hazırlanır.
  • Website Google Search Console, Gooogle Analytics Eklenir.
  • SEO ve SEM çalışmaları yapılır

 

Hazırlandığım Websiteler

Özka eğitim

Murat Altun

Oz-kadanışmanlık

Plant-Home

Uzun yıllarıdır (2013) bitkiler üzerine yazılar yayınlamakta birlikte doğa yönelik çalışmalar yapıyorum

 

e-TUS

e-YANDAL

Yandal.blog

 

Tusmer

 

5846 Sayılı Kanun Gereği İzinsiz Eserlerin Kopyalanması İzin verilmemektedir. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu. Ahmet Güden.